Colectia de poze frizzy.3xforum.ro
Total 775 poze.

InapoiInainte

 
daesung: ... daesungDaeSung: ...
24.03.201112.4KB
si eu am un forum,tare seamana cu a lu :rotfl: 

  forumurisi eu am un forum,tare seamana cu a lu Sakura-Chan :rotfl:
30.12.20118.4KB
alice: alte poze :rolleyes: alice lukaAlice: Alte poze :rolleyes:
19.04.201126KB
frate gardian la pamantul in caz ca se intampla ceva cu el,are o sabie gen renji din bleach) si1)nume:Marberasu 2)prenume: Letitia 3)varsta: 20 4)Familie:un frate 5)puteri:Un gardian la pamantului,apara pamantul in caz ca se intampla ceva cu el,are o sabie extensibila(stiti gen renji din bleach) si poate muta oamnei,obiecte prin simpla miscare a mainilor 6)Infatisare: o blondina cu par lins si ochi verzi 7)Iubit/iubita :Fiind prea coupata cu slujba nu si-a putu face unul 8)O poza cu personajul
18.11.201158.8KB

 
lya: dragonasul meu lyaLya: Dragonasul meu
25.03.201142.6KB
daesung: poza de la albumul care va fi imediat lansat :zzz:  :rotfl: daesungDaeSung: Poza de la albumul care va fi imediat lansat :zzz: :rotfl:
21.03.201136.2KB
alia: sa mai pun si eu poze aliaAlia: sa mai pun si eu poze
20.03.201131.3KB
a sasea daesungA Sasea
18.02.201121.8KB

 
nu mai sunt eu fecioara intre sfinti dar nici faci sa ma simt trebuie s ate schimbi in omori peKuu'Doamna?Poate nu mai sunt eu fecioara intre sfinti dar nici doamna...ma faci sa ma simt batrana Kagu'Nu trebuie s ate schimbi in armura,nu-l omori pe baiat
17.11.201138.7KB
cui nu`i place de :rotfl: 

scuze daca dupa pare o meu favorit e hiei-kun :cool: 
macar el e mai,cumCui nu`i place de Kurama? Mie! :rotfl: Scuze daca jignesc,dar dupa aspect,chiar pare o fata..personaju meu favorit e Hiei-kun :cool: Macar el e mai,cum sa zic...nemilos :nebun:
30.12.201112.7KB
poza valpoza
24.03.201124.7KB
doma'ei bine nu esti singurul :zzz: domaDoma'Ei bine nu esti singurul :zzz:
17.11.201140.7KB

 
jamie: jamieJamie: multumesc^_^
19.03.201141.1KB
pozapoza
24.03.201130.6KB
buna tuturo!rma numesc akane bun venit pe forumBuna tuturo!rma numesc akane
25.04.201134.1KB
alice: ^^ alice lukaAlice: ^^
14.04.201147.2KB

 
yuuki: o poza mai eu 100% yuukiYuuki: O poza mai recenta. P.S:Sunt eu 100%
06.03.201139.7KB
yuuki  :zzz: yuukiYuuki :zzz:
22.03.201129.5KB
1)nume: 19      3 de inalt cu parul (de asemenea daca are): nu are..
8)o poza cu pervers fisa de1)nume: Koharu 2)prenume Akira 3)varsta 19 3 789 4)Familie: xxxx 5)puteri: De vampir 6)Infatisare: inalt cu parul movaliu 7)Iubit/iubita (de asemenea daca are): Nu are.. 8)O poza cu personajul: 9)Defect: Pervers
06.03.201119KB
val: valval:
01.04.201131.9KB

 
gumo: sa pun si eu poze cu mine gumoGumo: sa pun si eu poze cu mine
08.07.201150.6KB
kai: :-Kai: :-"
18.02.201124.1KB
val:aici am parul verde valval:aici Am parul verde
01.04.201143.5KB
is unica deocamdata la numele :rotfl: 
oricum,sa trecem peste asta,o fi crisu
-am 12 ani
-sunt oIs unica deocamdata la numele subiectului :rotfl: Oricum,sa trecem peste asta,o descriere?ar fi dragutz!: -Sunt Crisu -Am 12 ani -Sunt o fata oarecare -Is o mega-fana Yu Yu Hakusho(Hiei practic) Intrebarii..intrebarii.....aa,da,de aici las pe voi!Orice mai vreti sa stiti doar intrebati! :hi:
29.12.201145.2KB

 
kile: hai ca imi fac si aici rolul minaKile: hai ca imi fac si aici rolul
04.03.201128KB
miku: mau!!! mikuMiku: Mau!!!
13.03.201139.9KB
akira: eu :zzz: akiraAkira: Eu :zzz:
06.03.201145KB
alice:  :d alice lukaAlice: :D
01.05.201133.1KB

 
poza valpoza
24.03.201129.6KB
s: cand il musc numai arat :limba: adevar sauS: cand il musc numai arat :limba:
13.03.201145.6KB
par saten  cu ochi  vrajitoare 
poza: fisa de inscriereNume: Prenume: Emily Varsta: 18 Infatisare: par saten cu ochi verzi Putere: Vrajitoare incepatoare... Poza:
14.10.201144.2KB
alia: of bine damonAlia: of bine
30.03.201140KB

 
poza jesse..poza
30.03.201119.8KB
alice:  :limba: alice lukaAlice: :limba:
07.05.201163.3KB
yuuki in pat yuukiYuuki In pat
02.03.201140KB
kile: da poza asta iti place noiaKile: da poza asta iti place
20.03.201128.7KB

 
kile: mai am vazut poze kaiKile: mai am vazut poze asemanatoare
16.03.201143.5KB
daesung: acum uitate si baiat rau
kai: e doar o poza :limba: kaiDaeSung: Acum uitate si baiat rau Kai: E doar o poza :limba:
18.02.201126.8KB
kile: a doua minaKile: a doua
04.03.201129.6KB
alice: ^^ alice lukaAlice: ^^
14.04.201137.2KB
InapoiInainte